Ugnies šou programos

"Prisilietimas prie ugnies"

280€

4 šokiai. 2 atlikėjai. 12 min.

Nedidelė ir žaisminga, gera nuotaika spinduliuojanti programa stebins solo ir duetų choreografijomis, sinchroniško šokio elementais ir dinamiškumu. Dėl savo apimties „Prisilietimas prie ugnies“ labiausiai tinka vakaro akcentui ir dažniausiai yra pasirenkamas dovanai.

"Ugnies karūna"

420€

6 šokiai. 3 atlikėjai. 15 min.

Įkvėpiantis, jaukus, ekspresyvus ir spalvingas šou. Puikus pasirinkimas ieškantiems alternatyvaus fejerverkams ir daugeliu atžvilgių nuoširdesnio reginio. Tai kainos - kokybės santykiu viena optimaliausių programų. Šios programos kulminacijai puikiai tinka degantys inicialai / simboliai ir gintaro dulkių ritualas, kuriuos užsisakant būtent šią programą, pagaminsime su 20% nuolaida.

"Aitvaras"

540€

7 šokiai. 3 atlikėjai. 18 min.

Tai šventiška nuotaika spinduliuojantis šou, kuris stebins žiūrovus besikeičiančiu siužetu ir choreografijomis. "Aitvaras" puikiai tinka nepakartojamai šventės kulminacijai, jei ieškote išskirtinio žavesio šou. Iš kitų programų ši išsiskiria ypač kontrastingais numeriais – kiekvienas šokis atliekamas naudojant vis kitokius įrankius ir efektus, todėl kiekvienas žiūrovas ras savąjį šokį. Ieškantiems fejerverkų ir ugnies šou harmonijos, prie šios programos pridėsime fejerverkus su 10% nuolaida.

„Žvaigždžių lietus“

790€

6 šokiai. 3 atlikėjai. 12 min.

Gausų choreografijų ir ugnies įrankių rinkinį papildo su muzika suderinta skoninga sceninė pirotechnika, pagyvinanti ir pabrėžianti pasirodymo akcentus. Visa programa virsta klasikinės ugnies ir modernios pirotechnikos žaismu. Jei norite būti nustebinti ir pajusti pilnąjį mūsų kuriamų choreografijų efektą, siūlome rinktis būtent šią programą.

"Liepsnose"

1370€

7 šokiai. 4 atlikėjai + pirotechnikos dizaineris. 18 min.

Spalvingiausia mūsų asortimento programa. Geriausias ugnies choreografijas kruopščiai sujungėme su įspūdingu kiekiu rinktinių pirotechnikos efektų. Ši programa yra ugnies ir pirotechnikos spektaklis be jokių kompromisų. Jei norite būti nustebinti, net jei esate matę įvairių kitų ugnies šou pasirodymų, siūlome rinktis šią programą..

Papildomos paslaugos

Rinktinių kulminacinių dangaus fejerverkų rinkiniai

(galimi prie bet kurios programos, iššaunami kulminacijose pagal suderintą muziką)

 

110€ Bronzinis (0:40 min)

Skoningas kelių pirotechnikos užtaisų junginys, skirtas papildyti mūsų ugnies šou programos kulminaciją.

 

220€ Sidabrinis (1:30 min)

Rinktinių pirotechnikos užtaisų junginys, įspūdžio prasme mažai nusileidžiantis mūsų ugnies šou programų kulminacijoms, leidžia lengviau atsikvėpti visiems, kuriems sunku apsispręsti tarp pilnaverčių dangaus fejerverkų ir ugnies šou.

 

440€ Auksinis (2:40 min)

Išskirtinis fejerverkų rinkinys,- kai nesinori jokių kompromisų. Griausmingai dangų nušviečiantys ir šaudantys itin plačiu kampu, didesnio kalibro ir skoningų bei subtilių efektų prisotinti, šie fejerverkai kaip lygūs su lygiais stoja su mūsų geriausių ugnies šou programų kulminaciniais numeriais.

Degantis simbolis, inicialai arba užrašas

50-150€

 

Galėsite pasigrožėti pasirodymo kulminacijoje bei padaryti labai gražių nuotraukų. Mūsų degančios skulptūros - inicialai, figūros, užrašai- yra rankų darbo, kiekvienam pasirodymui kuriami individualiai. Tai labai unikali simbolika, paliekanti gilų įspaudą visų šventės dalyvių atmintyje. Pavyzdžiui:

 

× 50€ Dideli degantys inicialai ar skaičius (kiekviena raidė ~1kv. m ploto), dega 7-10 min.

× 70€ Dideli degantys inicialai ar skaičius su pirotechniniais į 3m aukštį purškiančiais fontanais.

× 50-150€ Kitos Jūsų pageidaujamos degančios figūros ar logotipai.

Gintaro dulkių ritualas

50€

 

Labai smagi tradicija. Ritualas prasideda mūsų žodžiais apie jo kilmę ir reikšmę, fone skamba atmosferą padedanti kurti muzika. Šventės "kaltininkai" semia po saują tikrų gintaro dulkių ir, sugalvoję norą, sviedžia į ugnį, kad noras išsipildytų. Tuomet kviečiami visi artimieji ir svečiai, kurie greitu žingsniu eidami link ugnies sviedžia po saują dulkių ir garsiai ištarti savo palinkėjimus. Pagal įsižiebusio ugnies kamuolio dydį sprendžiame apie sėkmę. Tai puiki proga visiems šventės dalyviams pajusti ugnies ir vienas kito šilumą. Ritualas ypač tinka vestuvėms, tačiau pagyvina ir kiekvienos šventės nuotaiką.

Profesionalus filmavimas ir fotografavimas

30-950€

 

× 30€ Fotosesija šalia degančių inicialų.

× 30€ Fotosesija gintaro dulkių ceremonijos metu.

× 400-950€ Filmavimas visos šventės metu.

 

Visas mūsų turinys yra sukurtas mūsų pačių. Filmuojame profesionalia įranga ir esame sukaupę daug patirties filmuojant renginius bei šventes. Vengiame šabloniškų motyvų ir kuriame natūralaus įspūdžio vaizdo įrašus iš nesuvaidintų akimirkų. Suderiname filmavimą su ugnies paslaugomis ir Jūs gaunate geriausią įmanomą paketą.

Kita informacija

 

Nuo Gegužės 1d. iki Spalio 1d. šeštadieniams rezervuojame programas tik nuo 420 eurų vertės

Papildomai skaičiuojame transporto išlaidas. Į jas įeina kuras, automobilio eksploatacija ir vairuotojo atlygis už naktinį vairavimą.

1 km - 20ct, skaičiuojame nuvažiuojamą atstumą nuo mūsų bazės Trakuose iki Jūsų šventės vietos.

 

Jei sunku apsispręsti dėl norimų paslaugų, galite parašyti biudžetą, kurį planuojate skirti ugnies šou programai ir mes Jums pasiūlysime palankiausią variantą. Taip pat galite teirautis dėl kiekvienos paslaugos atskirai ir mes aprašysime jas plačiau

 

 

Liepsnose komanda, 2020